STP Timișoara Forum: opini despre boschetari si cercetori - STP Timișoara Forum

Salt la continut

Reguli postare in aceasta sectiune

Va rog sa veniti doar cu sugestii concrete, sau cu exemple concrete de probleme cu care v-ati confruntat in calatoria cu vehiculele RATT. Postari la modul general (gen: "schimbati si voi tramvaiele alea vechi" :), nu sunt acceptate si vor fi sterse, utilizatorul urmand a primii avertisment. Doar in acest sub-forum se pot face sugestii pentru imbunatatirea serviciilor. Daca se doreste un raspuns oficial, reclamatiile se depun la registratura regiei
Pagina 1 din 1

opini despre boschetari si cercetori sugesti pentru oprirea boschetarilor si al cesetorilor Evaluare topic: -----

#1 Useril este offline   cocaina 

• Vatman
  • Grup: Conducator vehicule
  • Postari: 54
  • Inregistrat: 12 aprilie 08
  • Sexul:masculin
  • Locatia:timisoara

Postat 11 ianuarie 2009 - 03:16

sal dragi acestui forum sunt vatman si vreu de la voi sa mi dati in domenul la tramvai ca acolo luru mici argumente cum sa stopam circulatia clandestina acestor boschetari si al cersitului si sa facem ca voi calatori sa calatoriti sa nu mai auziti cercetori cantand si boschetari dand din punga si asa hai sa fimi uniti impreuna cu voi putem da mici indici si ideii ca noi vatmani nu putem face mare lucru dar cu ajutorul vostru ii putem invinge si noi la randul nostru avem grafic si plus va avem pe voi sa va ducem in siguranta la destinatie asaca hai sa facem ca transportul urban sa facem ceva placut si frumos sA simtim ca traim intrun ORAS EUROPIAN asca jos boschetari si cercetori si betivani hai un transport mai curat mai ingrijit si mai frumos va multumesc paaa la toti forumuli .
0

#2 Useril este offline   dAImon 

• Membru activ
  • Grup: Membru Gold
  • Postari: 3.854
  • Inregistrat: 25 martie 08
  • Locatia:Timi'

Postat 11 ianuarie 2009 - 07:16

in toata viata de calator, o singura data am vazut un sofer de autobuz caruia sa ii pese si sa se rasteasca la boschetari ..

am impresia ca majoritatii calatorilor le este teama sa le spuna ceva boschetarilor si cersetorilor. vechea imagine cu tiganul violent care scoate cutitul daca este deranjat, naiba stie, oricum foarte rar vezi sa ii pese cuiva. mai degraba s-ar inghesui toti intr-o jumatate de vehicul, decat sa puna mana si sa-l coboare pe boschetarul adormit in jumatatea cealalta.
0

#3 Useril este offline   Viktor 

• Moderator
  • Grup: Moderatori
  • Postari: 4.685
  • Inregistrat: 25 martie 08
  • Locatia:Timişoara
  • Interese:Filme, poze, distractie, calatorii etc.Imi plac foarte mult tramvaiele Wegmann GT4.

Postat 11 ianuarie 2009 - 13:37

Da asa ma gandesc si eu ca le e frica la toti si deaceea nu spune nimeni nimica. Cred ca este nevoie de numai un "inpuls" ca si ceilalti calatori sa se revolte sa fie dat jos boschetaru/cersetoru.
Dar, sa fiu sincer o sigura data am fost de fata cand calatori sau revoltat ca un boschetar nu este dat jos din vehicul( se intampla in E1). Mirosul incepea sa ajuga pana in fata la sofer, dar soferu nu a zis nimica, numai cand calatori iau spus sa deschida usa, a deschis-o si la-u dat jos pe ala.
0

Arata acest topic

Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi