STP Timișoara Forum: ✈ Aeroportul Traian-Vuia [TSR] - STP Timișoara Forum

Salt la continut

• (37 Pagini)
  • +
  • « Prima
  • 35
  • 36
  • 37
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

✈ Aeroportul Traian-Vuia [TSR]

#721 Useril este offline   DanielT 

• Membru activ
  • Grup: * Membri activi *
  • Postari: 332
  • Inregistrat: 06 aprilie 17

Postat Astazi, 09:01

S-a demarat licitatia pentru executia terminalului sosiri curse externe. Nu stiu ce-i cu pozele alea din articol, dar nu cred ca o sa arate asa.

Citeaza

Schimbare majoră! Cum va arăta peste un an Aeroportul ,,Traian Vuia!”

Potrivit unui anunţ publicat pe SEAP, conducerea Aeroportului Internaţional Timişoara a demarat o licitaţie pentru contractarea unor servicii privind lucrări de execuţie în vederea realizării unui terminal sosiri curse externe pasageri. Contractul acord-cadru pentru aceste lucrări pentru investiţii se rididcă la circa 21 milioane lei, termenul de finalizare al lucrărilor este 31 martie 2019, lucrarea fiind finanţată din fonduri europene şi surse proprii (50% — 50%). Nu se va organiza licitaţie electronică, criteriul de atribuire este preţul cel mai scăzut, iar data limită de depunere a ofertelor este 29 mai.

https://www.banatula...ul-traian-vuia/

Aceasta postare a fost editata de DanielT: Astazi, 09:03

1

#722 Userul este online   nabucodonosor19 

• Membru activ
  • Postari: 196
  • Inregistrat: 11 mai 16

Postat Astazi, 10:05

Vezi postareaDanielT, la 26 aprilie 2018 - 09:01, a spus:

S-a demarat licitatia pentru executia terminalului sosiri curse externe. Nu stiu ce-i cu pozele alea din articol, dar nu cred ca o sa arate asa.

https://www.banatula...ul-traian-vuia/

Au gasit si ei ceva poze pe net, bine a zis Idolu ca trebuie sa fie functional si ca nu va fi nimic spectaculos...
0

#723 Useril este offline   RB93 

• Membru activ
  • Postari: 244
  • Inregistrat: 16 noiembrie 13
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara

Postat Astazi, 10:17

Potrivit unui anunţ publicat pe SEAP, conducerea Aeroportului Internaţional Timişoara a demarat o licitaţie pentru contractarea unor servicii privind lucrări de execuţie în vederea realizării unui terminal sosiri curse externe pasageri.

In lipsa mai multor detalii, eu am gasit doar asta pe SEAP (SICAP mai noi) din partea aeroportului TM (era singurul anunt):

Imagine atasata: Screenshot-2018-4-26 SEAP(2).png

Imagine atasata: Screenshot-2018-4-26 SEAP(1).png

0

Arata acest topic

• (37 Pagini)
  • +
  • « Prima
  • 35
  • 36
  • 37
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic