Regia Autonoma de Transport Timisoara: Openville - Regia Autonoma de Transport Timisoara

Salt la continut

• (69 Pagini)
  • +
  • « Prima
  • 67
  • 68
  • 69
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Openville (în construcție) Evaluare topic: ***** 2 Voturi

#1361 Useril este offline   tm87blo 

• Membru autentic
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 111
  • Inregistrat: 06 iulie 15
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara
  • Interese:Masini, Excursii, Istorie

Postat Ieri, 13:40

Titlul articolului este exact click bait, sa te momeasca cu titlul sa il acessezi si sa citest content-ul.
Cum zice Dan.S ca leaga 2 cartiere poate.
1

#1362 Useril este offline   Paul85 

• Membru Senior***
  • Grup: Membri seniori
  • Postari: 510
  • Inregistrat: 23 februarie 09
  • Locatia:Timisoara

Postat Astazi, 09:13

Pai nu de la bun inceput era vorba ca se va reorganiza acel sens giratoriu din Piata C. Europei (care momentan e un semicerc, va fi probabil un cerc complet, completandu-se pe partea cu IM), iar acea bretea care si azi face legatura intre sensul de pe Antenei cu Piata C. Europei va deveni pasaj subteran, deoarece deasupra ei (si deasupra intregii parcari actuale a IM) se va construi acel parc suspendat? Eu asa am inteles proiectul de la inceput.
Intrebarea e daca se va continua cu acel pasaj pe sub sens cu iesire pe Circumvalatiunii.
2

#1363 Useril este offline   nabucodonosor19 

• Membru autentic
  • PipPipPip
  • Postari: 81
  • Inregistrat: 11 mai 16

Postat Astazi, 09:37

Vezi postareaPaul85, la 25 iulie 2017 - 09:13, a spus:

Pai nu de la bun inceput era vorba ca se va reorganiza acel sens giratoriu din Piata C. Europei (care momentan e un semicerc, va fi probabil un cerc complet, completandu-se pe partea cu IM), iar acea bretea care si azi face legatura intre sensul de pe Antenei cu Piata C. Europei va deveni pasaj subteran, deoarece deasupra ei (si deasupra intregii parcari actuale a IM) se va construi acel parc suspendat? Eu asa am inteles proiectul de la inceput.
Intrebarea e daca se va continua cu acel pasaj pe sub sens cu iesire pe Circumvalatiunii.

Exact asa am inteles si eu, dar astia de la OT au inteles mai tarziu:) Ce nu stiu e cate benzi vor fi in subteran (2 sau 4)...
0

#1364 Useril este offline   Doppler 

• Moderator
  • Grup: Moderatori
  • Postari: 8.573
  • Inregistrat: 14 februarie 11

Postat Astazi, 09:41

Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 01.jpg Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 02.jpg Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 03.jpg Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 04.jpg
Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 05.jpg Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 06.jpg Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 07.jpg Imagine atasata: Openville - 2017.07.24 - 08.jpg
7

#1365 Useril este offline   Andu 

• Membru începător
  • Pip
  • Postari: 8
  • Inregistrat: 22 iunie 17

Postat Astazi, 09:44

Superb, multumesc Doppler! :)

On topic: o sa fie facut ca sa aiba randamentul maxim, cel mai probabil pe sub sens pana pe Circumvalatiunii. O singura dilema am aici, au loc?
Interesul lor (Openville) este sa fie cat mai usor pentru oameni sa ajunga la ei si sa isi lucreze zilele sau sa isi cheltuie banii lucrati, ca niste zombie.

Aceasta postare a fost editata de Andu: Astazi, 09:48

0

Arata acest topic

• (69 Pagini)
  • +
  • « Prima
  • 67
  • 68
  • 69
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

4 useri citesc topicul